Zkušený inženýr kvality s AJ

  • Místo práce: Brno - město, Vyškov, Kroměříž, Zlín, Olomouc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás nastavování procesů a znáte normy ISO? Máte technické nebo elektro vzdělání a zkušenosti v kvalitě? Máte praxi z výrobní společnosti a jste zvyklý denně komunikovat v angličtině? Vedl jste tým zaměstnanců a hledáte novou výzvu na pozici ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY S AJ nedaleko Vyškova? Tak už neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Výrobní společnost s tradicí hledá nového kandidáta na pozici:

ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY S AJ

Náplň práce

  • vedení týmu inženýrů kvality
  • nastavování výrobních procesů a optimalizace procesů
  • řešení neshod a příprava auditů
  • schvalování dílů k výrobě (PPAP)
  • denní komunikace v angličtině
  • spolupráce se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (strojírenství, elektro)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • prokazatelnou praxi v oblasti kvality
  • znalost norem ISO a nástrojů kvality
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • služební auto k osobním účelům
  • týden dovolené navíc
  • mobil, notebook
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: 30km od Vyškova

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici ZKUŠENÝ INŽENÝR KVALITY S AJ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis
ID: 3068530   Datum zveřejnění: 19.5.2017