Mistr v zakázkové výrobě (40-46.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 40 - 46.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Jste technicky zdatný a máte praxi ideálně ve strojařině? Máte pokročilou znalost anglického jazyka?
Potom jste ten pravý člověk pro tuto pozici!

Rozvíjející se společnost se zahraniční účastí zabývající se zakázkovou výrobou hledá do svého týmu kolegu na pozici:

MISTR V ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ (40-46.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu (operátoři, předáci)
  • Zodpovědnost za efektivitu výroby, kvalitu a produktivitu dle výrobního plánu
  • Reporting výroby a neshod na svěřeném úseku
  • Kooperace s ostatními odděleními společnosti
  • Podílení se na optimalizaci pracovišť, procesů a výrobních postupů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením osob
  • Angličtinu na pokročilé úrovni
  • Znalosti principů štíhlé výroby

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
  • Atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Obědy a nápoje zcela zdarma

  • Místo výkonu práce: 20 km západně od Plzně

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Bednářová, DiS.
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3098976   Datum zveřejnění: 15.6.2017