Nákupčí s AJ/NJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

ste schopni přesvědčit dodavatele a získat tak nejvýhodnější podmínky pro nákup materiálu či komponentu? Zvládáte optimalizovat logistické procesy k Vaší spokojenosti, ale zároveň i spokojenosti firmy? Umíte německy a anglicky?

Pak tato pozice je právě pro Vás!!

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Příprava cenových nabídek, smluv
  • Kontrola dodržování obchodních podmínek
  • Práce s vnitřním systémem firmy

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi na odbodné pozici
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost systému SAP
  • Logické myšlení, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • 13. plat
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Jazykové kurzy
  • Odborné školení
  • Dotované stravování
  • Moderní pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu usti@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Fliegelová
Tel.: +420775434383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3101638   Datum zveřejnění: 14.6.2017