Konštruktér - projektant

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liptovský Mikuláš
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pomôcť s riešením jedinečných projektov? Chcete byť pri tom keď sa spojí firma s pevnými základmi postavenými na kvalite a jedinečnom prístupe k zákazníkovi?
Buďte pri tom a kontaktujte Nás.

Stabilná spoločnosť, ktorá s malým kolektívom realizuje veľké projekty pre rôzne druhy priemyslu prijme do svojho tímu šikovného kandidáta na pozíciu Konštruktér - projektant

Náplň práce

  • Návrh jednoúčelových a prototypových zariadení, robotizovaných buniek
  • Vykonávanie testov v rámci návrhu zariadenia
  • Zúčastňovanie sa technických jednaní u zákazníka
  • Úzka spolupráca s elektroprojektantmi a programátormi
  • Účasť na testovaní zariadenia a pri implementácii
  • Občasné služobné cesty v rámci riešenia projektu.

Požadujeme

  • Vzdelanie: vysokoškolské I, II, alebo III stupňa
  • 3D software: práca v 3D softwari nevyhnutnosť - preferovaný je INVENTOR
  • Vzdelanie v odbore: strojárskom

Budeme si rozumieť keď:
• uplatnite svoje nápady v praxi a ukážte čo sa vo Vás skrýva
• túžite prekonávať sám seba
• nekývnete nad hocičím rukou a nepoviete si "veď to sa spraví"
• nebojíte sa robiť chyby a prijať kritiku pretože veríte, že je to základ rasu a učenia
• nepotrebujete mať niekoho nad sebou, kto Vám povie kde si máte sadnúť
• nebojíte sa obliecť si montérky a zamazať si ruky
• ste lojálny voči firme a ostatným kolegom
• máte veľký hlad po nových informáciách a vedomostiach

Nabízíme

  • Práca na stále nových a zaujímavých projektoch
  • Flexibilný pracovný čas
  • Poskytnutie bezplatného ubytovanie
  • Mladý dynamický tým
  • Atmosféra menšej firmy s otvoreným, priateľským a férovým prístupom
  • Sebarealizácia pri navrhovaní zariadení
  • Odmeny zo zisku celej spoločnosti

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3103067   Datum zveřejnění: 15.6.2017