CNC soustružník/Frezář (25-30.000,- kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní příležitost v zázemí stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu/frézky a orientujete se v technické dokumentaci? Nechybí Vám manuální zručnost? Pokud Vás láká práce na pozici CNC SOUSTRUŽNÍK/FRÉZAŘ v Brně, potom budeme rádi za Váš životopis!

Silná strojírenská společnost sídlící v Brně hledá do svého týmu nové kolegy na pozici:

CNC SOUSTRUŽNÍK/FRÉZAŘ (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • obsluha CNC stroje
  • volba technologického postupu
  • kontrola hotových dílů
  • nastavování dle technické dokumentace
  • dohled nad výrobním procesem

Požadujeme

  • praxi z výrobního prostředí
  • zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu/frézky
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost, technické myšlení

Nabízíme

  • technicky zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • firemní stravování
  • příspěvek na životní připojištění

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3115917   Datum zveřejnění: 17.7.2017