Nákladový analytik (30-35000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici Nákladový analytik. Baví Vás práce s daty a příprava reportů Vám není cizí? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Náplň práce

  • Výpočet a aktualizace hotových výrobků standardní náklady na denní bázi
  • Podpora Controllingu
  • Pomoc při analýze
  • Párování přijatých plateb
  • Kontrola statusu vydaných faktur
  • Spolupráce při vnitřních auditech a s auditorskými firmami při externím finančním auditu

Požadujeme

  • VŠ v oboru finance, IT nebo účetnictví – výhodou
  • Minimálně 1 rok praxe v oblasti auditu, účetnictví, controllingu
  • Orientaci v systému SAP
  • MS Office (Word, Excel – uživatelskou znalost)
  • Angličtinu na středně komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím na pracovišti
  • Dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • Možnost odborného a kariérního růstu

  • Místo výkonu práce : Ústí nad Labem

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Fliegelová
Tel.: +420775434383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3118536   Datum zveřejnění: 30.7.2017