Manažer finančního oddělení Praha (50-70.000,- Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50.000,- Kč - 70.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení 6-členného týmu (ekonomové, asistentky)
* zodpovědnost za výsledky celého týmu
* motivace, školení jednotlivých členů
* nastavování a implementace strategických procesů
* spolupráce s externí účetní firmou
* zodpovědnost za audity, controlling
* zastřešení agendy personálního oddělení
* reporting zahraniční centrále

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí silné mezinárodní společnosti
* roční bonusy
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na životní připojištění
* stravenky
* příspěvek na vzdělání a jazykové kurzy
* nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
* místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected].

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výrobní společnost v oblasti automatizace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* zkušenosti s vedením týmu podmínkou
* pokročilou znalost anglického jazyka (pravidelná komunikace s Německem)
* znalost v oblasti pracovně-právní, finanční a daňové legislativy
* zkušenosti se systémem Helios výhodou
* organizační schopnosti, flexibilitu, samostatnost
* ŘP. sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3121951  Datum zveřejnění: 23.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč