Konštruktér - projektant

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Slovensko, Slovenská republika
  • Termín nástupu: 01.10.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pomôcť s riešením jedinečných projektov? Chcete byť pri tom keď sa spojí firma s pevnými základmi postavenými na kvalite a jedinečnom prístupe k zákazníkovi?
Buďte pri tom a kontaktujte Nás.

Stabilná spoločnosť, ktorá s malým kolektívom realizuje veľké projekty pre rôzne druhy priemyslu prijme do svojho tímu šikovného kandidáta na pozíciu Konštruktér - projektant

Náplň práce

  • Návrh jednoúčelových a prototypových zariadení, robotizovaných buniek
  • Vykonávanie testov v rámci návrhu zariadenia
  • Zúčastňovanie sa technických jednaní u zákazníka
  • Úzka spolupráca s elektroprojektantmi a programátormi
  • Účasť na testovaní zariadenia a pri implementácii
  • Občasné služobné cesty v rámci riešenia projektu.

Požadujeme

  • Vzdelanie: vysokoškolské I, II, alebo III stupňa
  • 3D software: práca v 3D softwari nevyhnutnosť - preferovaný je INVENTOR
  • Vzdelanie v odbore: strojárskom

Budeme si rozumieť keď:

  • uplatnite svoje nápady v praxi a ukážte čo sa vo Vás skrýva
  • túžite prekonávať sám seba
  • nekývnete nad hocičím rukou a nepoviete si "veď to sa spraví"
• nebojíte sa robiť chyby a prijať kritiku pretože veríte, že je to základ rastu a učenia
  • nepotrebujete mať niekoho nad sebou, kto Vám povie kde si máte sadnúť
  • nebojíte sa obliecť si montérky a zamazať si ruky
  • ste lojálny voči firme a ostatným kolegom
  • máte veľký hlad po nových informáciách a vedomostiach

Nabízíme

  • Práca na stále nových a zaujímavých projektoch
  • Flexibilný pracovný čas
  • Poskytnutie bezplatného ubytovanie
  • Mladý dynamický tým
  • Atmosféra menšej firmy s otvoreným, priateľským a férovým prístupom
  • Sebarealizácia pri navrhovaní zariadení
  • Odmeny zo zisku celej spoločnosti

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Bednářová, DiS.
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3127697   Datum zveřejnění: 7.8.2017