Konstruktér - inventor

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Okres Liptovský Mikuláš

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Konstruování v 3D programu
* Zodpovědnost za výkresovou dokumentaci
* Tvorba návrhů jednoúčelových zařízení
* Spolupráce s elektrotechnickým a výrobním oddělením
* Komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci ve stabilní společnosti
* Pružnou pracovní dobu
* Prémie
* Podpora při stěhování
* Nástup dle dohody
* Lokalita: Slovensko

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Úspěšná konstrukční kancelář

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ/SŠ vzdělání technického směru
* Znalost 3D programu Inventor podmínkou
* Praxe na obdobné pozici podmínkou výhodou - pozice je vhodná pro absolventa VŠ
* Týmový hráč
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3127698  Datum zveřejnění: 2.8.2017