Specialista náboru s AJ (23-29.000,- Kč)

  • Místo práce: Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 29.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se realizovat v oblasti HR a recruitmentu? Jste empatická osoba, pro kterou je práce a každodenní komunikace s lidmi radostí? Je Vám vlastní aktivní přístup a nové úkoly berete jako výzvu? Potom jste to právě Vy, koho na pozici SPECIALISTA NÁBORU S AJ hledáme!

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost v jižní části Jihomoravského kraje hledá novou kolegyni/nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA NÁBORU S AJ (23-29.000,- Kč)

Náplň práce

  • nábor nových zaměstnanců na technické pozice
  • specifikace hledaných pozic, tvorba inzerce
  • vedení pohovorů s uchazeči
  • péče o zaměstnance od náboru po výstupní pohovory
  • administrativní zaštítění, práce s firemním systémem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti náboru či administrativy velmi uvítáme
  • schopnost domluvit se anglicky
  • orientaci na sociálních sítích, znalost MS Office
  • chuť učit se a podílet se na zajímavých projektech
  • komunikativní osobnost, pro kterou je práce s lidmi koníčkem

Nabízíme

  • nestereotypní práci v zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní růst

  • místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3127947   Datum zveřejnění: 17.7.2017