Quality manager Vysočina

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený v oblasti kvality ve výrobní společnosti? Domluvíte se německým jazykem na středně pokročilé úrovni? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která si váží svých zaměstnanců? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta/ku na pozici Quality manager

Náplň práce

  • odpovědnost za nastavení plánu kvality – zajištění jeho plnění
  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • řešení případných reklamací
  • plnění stanovených cílů
  • tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • možné pracovní cesty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření/obor zaměřený na kvalitu výhodou
  • praxe na obdobné pozici 3 roky
  • středně pokročilá znalost německého jazyka (komunikace se zahraničními partnery), znalost *anglického jazyka výhodou
  • znalost nástrojů kvality a ISO norem

Nabízíme

  • jistotu zaměstnání v perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmě
  • možnost profesního a odborného růstu
  • zajímavé platové ohodnocení závislé na Vašich schopnostech
  • moderně vybavené pracoviště
  • týden dovolené navíc
příspěvky na stravování, sportovní a kulturní aktivity
  • firemní vůz
  • místo pracoviště: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Lungová, DiS.
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3140332   Datum zveřejnění: 8.8.2017