Účetní - výrobní společnost (30-40000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získali jste zkušenosti z pozice účetní, rozumíte anglicky a chcete se dále profesně rozvíjet v zahraniční výrobní společnosti – špičkou ve svém oboru?

Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce

  • účtování v hlavní knize
  • příprava interních účetních dokladů
  • evidence a výpočet odpisů dlouhodobého majetku
  • kalkulace a udržování ocenění zásob vlastní výroby
  • sledování a hodnocení pohybů zásob
  • asistentce při sestavování měsíční a roční účetní závěrky
  • spolupráce s týmem auditorů a daňových poradců
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi na obdobné pozici (ideálně ve výrobní společnosti)
  • anglický jazyk
  • znalost aktuálních účetních předpisů dle české legislativy, daňových zákonů a kalkulace cen a nákladů
  • spolehlivost, pečlivost
  • výhodou je znalost US GAAP

Nabízíme

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • zaškolení a další odborné i jazykové vzdělávání
  • mzdu dle zkušeností a odborných znalostí
  • příspěvek na dopravu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění (po odpracovaném roce)
  • pracoviště Mostecko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Fliegelová
Tel.: +420775434383
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3140635   Datum zveřejnění: 30.7.2017