HR specialista

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s recruitmentem, baví vás sociální sítě? A domluvíte se dobře anglicky? POšlete nám své CV ještě dnes!!!

Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pro rozšíření svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici

HR SPECIALISTA

Náplň práce

  • aktivní práce se sociálními sítěmi
  • prezentace společnosti na veletrzích a komunikace s různými Komorami
  • komunikace se školami
  • aktivní hledání nových zdrojů pro oslovování kandidátů
  • tvorba a budování značky u stávajících i potenciálních zaměstnanců

Požadujeme

  • zkušenosti s náborem a vyhledáváním nových zaměstnanců
  • výbornou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti nebo znalost sociálních sítí
  • zkušenost s budováním značky a image společnosti výhodou
  • proaktivní přístup, kreativní myšlení

Nabízíme

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy
  • týden dovolené navíc a 5 dní sick days
  • příspěvky na sport a kulturu, stravenky
  • možnost kariérního růstu

  • místo výkonu práce Praha- východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Božena Švamberková
Tel.: +420775787342
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3143830   Datum zveřejnění: 28.7.2017