Programátor obráběcích center

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s CNC programováním? Nevadí Vám práce ve třísměnném provozu a rádi byste se stali součástí mezinárodní společnosti? Pak hledáme práve Vás! Zašlete ním svůj životopis!

Strojírenská společnost sídlící v okolí Mladé Boleslavi obsazuje pozici:

PROGRAMÁTOR OBRÁBĚCÍCH CENTER (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • Obsluha obráběcího centra
  • Programování na CNC strojích
  • Seřizování strojů
  • Znalost technické dokumentace a práce s ní

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Praxe v programování nebo sežizování CNC strojů
  • Znalost řídícího systému Hurco - výhodou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost profesního růstu, odborná školení
  • Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Krpáčová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3147220   Datum zveřejnění: 31.7.2017