Šance pro absolventy elektra (Elektrotechnik)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jsi SŠ nebo VŠ, obor elektro a vždycky tě elektronika bavila? Rád bys byl svým pánem a pracovní dobu si chceš řídit podle sebe? Je moderní společnost místem, kde bys chtěl nastartovat svoji kariéru?

Ano? Tak mi zašli svůj životopis a staň se součástí týmu elektroniků.

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost nyní nabízí:

ŠANCI PRO ABSOLVENTY ELEKTRA

Náplň práce

  • Montáž a testování strojů
  • Řešení vzniklých elektronických a mechanických problémů
  • Vedení elektro záznamů
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SŠ obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5, nebo nárok na dodělání
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Energického člověka, kterého baví elektro
  • Týmového ducha a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Možnost vycestovat do zahraničí

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3147570   Datum zveřejnění: 1.8.2017