Projektový koordinátor – absolvent

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi čerstvým absolventem/kou a po super prázdninách chceš začít kariéru v super práci? Máš rád/a cestování a hledáš práci, která Ti to umožní? Máme pro Tebe možnost podílet se na realizaci projektů v mezinárodní strojírenské firmě.
Náborové dny probíhají již nyní, proto neváhej a zašli nám svůj životopis!

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR – ABSOLVENT

Náplň práce

  • Podílení se na realizaci projektů
  • Zodpovědnost za tvorbu termínových a finančních plánů včetně dohledu za jejich plnění
  • Nalézání optimálních cest pro plnění projektů
  • Dohled nad interní výrobou a nákup komponent
  • Přítomnost na jednáních a stavbě u zákazníka českého i zahraničního

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání, technického zaměření výhodou
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Výbornou příležitost získat zkušenosti v renomované firmě
  • Možnost účastnit se zahraničních projektů
  • Motivační platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3147808   Datum zveřejnění: 1.8.2017