Skladník/řidič

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, město, Brno - město, Brno - venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 21.000,- Kč
  • Termín nástupu: ihned/dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Chcete smlouvu na dobu neurčitou? Pak zašlete životopis na tuto nabídku práce!

Česká obchodní společnost hledá kandidáty na pozici SKLADNÍK/ŘIDIČ (20-21.000,- Kč)

Náplň práce

  • rozvoz zboží
  • naskladňování a vyskladňování produktů
  • pravidelné inventury zboží
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • vedení skladového hospodářství
  • další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Požadujeme

  • řidičský průkaz skupiny C
  • SOU/SŠ vzdělání
  • samostatný a zodpovědný přístup
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • práci ve stále rostoucí české společnosti
  • přátelský kolektiv ochotný kdykoli pomoci
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. mzdu
  • stravenky
  • práci na jednosměrný provoz, práce pouze všední dny
  • místo výkonu práce: Brno - město

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. et Mgr. Veronika Ormaniecová
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3148088   Datum zveřejnění: 1.8.2017