Normovač junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je Lean management něco, co Tě zajímá a chceš v této oblasti nastartovat kariéru? Je tu jedinečná příležitost pracovat v prosperující mezinárodní společnosti.

NORMOVAČ JUNIOR

Náplň práce

  • Implementace metod štíhlé výroby
  • Hledání řešení pro optimalizaci procesů ve výrobě
  • Zvyšování produktivity práce
  • Dohled nad dodržováním stávajících norem

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Základní znalosti z oblasti Lean managementu
  • Organizační dovednosti a pečlivost v práci
  • Zkušenosti v programu Navision výhodou

Nabízíme

  • Jedinečnou příležitost začít kariéru ve firmě s tradicí
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Jazykové kurzy
  • Bonusy a odměny za nadstandardní výkon
  • Místo výkonu: Olomoucký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3148887   Datum zveřejnění: 2.8.2017