INŽENÝR JAKOSTI VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (22.000 - 35.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vsetín
  • Nabízený plat (hrubého): 22.000 - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 03.09.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s kontrolou kvality a minimálně středoškolské vzdělání? Rádi byste pracovali ve firmě, která se zaměřuje na neustále zlepšování ve výrobě? Pak hledáme právě Vás!

Zahraniční společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá do svého týmu nového kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • Komunikace s vedením, dodavateli a odběrateli
  • Koordinace výroby dle požadavků na kvalitu
  • Zajištění dokumentace - např. 8D reporty
  • Využívání metod - např. FMEA, PPAP
  • Rozjezd nových projektů a dohled nad stávajícími
  • Zajištění zákaznických i dodavatelských auditů

Požadujeme

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality
  • Samostatnost, reprezentativní vystupování, pečlivost

Nabízíme

  • Využití angličtiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Dagmar Havelková
Tel.: +420775474381
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3149515   Datum zveřejnění: 4.8.2017