Technolog obrábění ve výrobě (25.000 - 35.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000 - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 03.09.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obráběním? Rádi byste pracovali pro mezinárodní firmu? Jste technický typ? Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost hledá nového kolegu do svého týmu na pozici:

TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ VE VÝROBĚ (25.000 - 35.000,-Kč)

Náplň práce

  • Opravy zařízení v sektoru obrábění
  • Sestavování technologické dokumentace
  • Zavádění nových nástrojů, přípravků do sériové výroby
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů
  • Objednávky náhradních dílů a evidence nástrojů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Praxi v oblasti obrábění kovů alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na životní a penzijni připojištění
  • Využití angličtiny
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího odborného rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Moderní pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Ostravsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Dagmar Havelková
Tel.: +420775474381
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3150388   Datum zveřejnění: 3.8.2017