Mistr ve výrobě

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti ze strojírenské výroby? Chcete se podílet na jejím vedení a zlepšování? Staňte se mistrem v moderním prostředí zahraniční společnosti.

MISTR VE VÝROBĚ

Náplň práce

  • Dohled nad plněním požadované kvality v oblasti výroby
  • Spoluúčast při zavádění nových výrobků a optimalizace stávajících postupů
  • Zajištění personálního pokrytí ve výrobě
  • Koordinace a motivace pracovníků
  • Dohled nad dodržováním pravidel bezpečnosti práce

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobní společnosti
  • Spolehlivý přístup
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci v moderním prostředí
  • Motivující platové ohodnocení
  • Podporu profesního růstu
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3150754   Datum zveřejnění: 3.8.2017