Procesní inženýr

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oboru elektro a praxi z pozice Procesního inženýra? Orientujete se v nástrojích štíhlé výroby a v tomto oboru chcete působit i nadále? Mluvíte plynule anglicky a chcete jazyk při práci aktivně využívat? Poohlížíte se nyní po nové pracovní výzvě?

Nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici v mezinárodní společnosti, která Vám otevře dveře pro další rozvoj a kariérní růst.

Zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat jako PROCESNÍ INŽENÝR!

Náplň práce

  • Optimalizace výroby, zlepšování kvality výroby
  • Poskytování technické podpory výrobě
  • Určování vhodných výrobních postupů
  • Podpora vývoje
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Uspořádání pracovišť

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalost nástrojů štíhlé výroby

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Kafeterie
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3151380   Datum zveřejnění: 7.8.2017