Servisní technik pc/sw (25-30.000,- Kč)

  • Místo práce: Brno, Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte min. SŠ vzdělání a baví Vás komunikace se zákazníky? Jsou Vaše zkušenosti z oblasti elektro/PC/SW/HW? Chcete pracovat pro ryze českou společnost? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Rozvíjející se společnost hledá nového člena týmu na pozici:
SERVISNÍHO TECHNIKA PC/SW (25 - 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Telefonická konzultace poruch se zákazníkem
  • Vyhledávání závad a zajištění nápravy
  • Analýza servisních zásahů
  • Spolupráce s jinými odděleními
  • Občasné výjezdy v rámci České republiky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti PC, elektro - velkou výhodou
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Manuální zručnost a komunikativnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Dovolená navíc
  • Stravenky
  • Možnost vzdělávání a účasti na školeních
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3153069   Datum zveřejnění: 8.8.2017