Technická podpora - junior (20-25.000,- Kč)

  • Místo práce: Brno, Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste absolventem elektrotechnické školy a lákají Vás oblast oprav SW/HW? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 §5 a jste technicky zdatný? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Česká společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:
TECHNICKÉ PODPORY - JUNIOR (20 - 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Telefonická pomoc zákazníkům
  • Operativní řešení problémů
  • Softwarové opravy přes vzdálený přístup
  • Občasné servisní výjezdy v rámci ČR
  • Konzultace s vývojovým oddělením

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Vyhlášku č. 50/1978 §5
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Znalost elektrotechnických schémat
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni - výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Profesní i osobnostní rozvoj
  • Stabilní zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3153070   Datum zveřejnění: 8.8.2017