Expert pro samsung - zákaznická linka

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

SAMSUNG, gigant ve sféře výrobců mobilních telefonů, hledá do svých řad v Hradci Králové posilu na pozici: EXPERT PRO SAMSUNG - ZÁKAZNICKÁ LINKA

Telefon bez hranic!
Znáš tenhle slogan? Víš, co znamená a chceš se o to podělit s ostatními?
Máš trpělivost a zajímají Tě nejmodernější technologie v oblasti mobilních telefonů a jejich schopností?
Umíš pochopit problém a najít řešení i v neřešitelných situacích?
Jsi to ty, koho hledáme!
Jediné, co musíš udělat je, že pošleš svůj životopis, abys nepřišel o práci snů!

Piš na michaela.dytrychova@teleperformance.com a nech to na nás!

Náplň práce

  • Telefonické řešení příchozích zákaznických požadavků
  • Technická podpora pro volající uživatele
  • Podávání informací ohledně novinek značky SAMSUNG
  • Práce s interními systémy, sociálními sítěmi a on-line chatem
  • Administrativa a práce s daty

Požadujeme

  • Orientaci v portfoliu značky SAMSUNG
  • Analytické a technické myšlení
  • Alespoň částečnou znalost angličtiny
  • Trpělivost, vstřícnost a schopnost vždy najít řešení
  • Komunikativnost a pečlivost
  • Znalost práce na PC – sociální sítě, databáze…

Nabízíme

  • Super kolektiv
  • Týden dovolené navíc – 25 dní celkem
  • Soutěže o zajímavé ceny
  • Firemní snídaně
  • Bonusy za věrné služby
  • Relax místnost s fotbálkem
  • Možnost nastoupit okamžitě

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Věra Fialová
Tel.: +420775787075
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3153337   Datum zveřejnění: 8.8.2017