IT specialist 3rd level (Linux)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno-venkov, Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s administrací Linuxového prostředí? Skriptování Vám není cizí? Rád/a byste pracoval/a na mezinárodním projektu?

Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Nastavení a monitoring infrastruktury interního systému
  • Nasazení a podpora aplikací
  • Komunikace se zahraničními supportními týmy
  • Troubleshooting, práce s ticketovacím nástrojem
  • Vedení dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Pokročilá znalost OS Linux (Ubuntu výhodou)
  • Zkušenosti se skriptováním (Bash)
  • Znalost virtualizačních technologií (KVM, QEMU)
  • Zkušenosti s SQL, PostgreSQL (Mungo DB – výhodou)
  • Zkušenosti s nástrojem Active directory – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Propracovaný systém školení
  • Služební mobilní telefon a PC
  • Příspěvky na stravování
  • Teambuildingové akce
  • Práce na novém projektu

  • Místo pracoviště: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Toncr Sedláčková
Tel.: +420777498774
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis