Obchodní zástupce - nápoje Praha, stř. Čechy až 45.000,- kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.09.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás obchod a práce v terénu? Znáte prostředí hospod, restaurací či velkoobchodů? Hovoří za Vás prokazatelné prodejní výsledky?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!!

Společnost s tradiční výrobou nápojů, limonád a energetických drinků hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - NÁPOJE Praha, Stř. Čechy, až 45.000,- Kč

Náplň práce

  • akvizice nových zákazníků z řad restaurací, hospod, VO, škol
  • péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu
  • úzká spolupráce s obchodním a prodejním týmem
  • administrativa a reporting

Požadujeme

  • min. SŠ
  • obchodnickou praxi
  • zkušenosti z gastra velkou výhodou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivního řidiče
  • tah na branku, perfektní prodejní dovednosti, samostatnost

Nabízíme

  • samostatnou a férově ohodnocenou práci (fixní + variabilní složka)
  • spravedlivý provizní systém
  • možnost služebního automobilu
  • mobilní telefon, notebook
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: region Prahy a Středních Čech

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis společně s aktuální fotografií na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3154536   Datum zveřejnění: 9.8.2017