Ekolog pro výrobní společnost

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na ekologii a praxi z pozice firemního ekologa? Dobře se orientujete v problematice ochrany životního prostředí a hledá novou pracovní výzvu? Je na Vás spolehnutí, jste zodpovědní a uvítáte možnost využívat angličtinu na denní bázi?

Potom pro Vás máme opravdu zajímavou pracovní příležitost, nepromeškejte ji! Významná výrobní společnost sídlící na Vysočině hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

EKOLOG PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

  • zodpovědnost za úsek ochrany životního prostředí
  • zpracování odborných podkladů a dokumentace
  • kontrola dodržování pravidel v rámci společnosti
  • komunikace s managementem společnosti s orgány veřejné správy
  • školení zaměstnanců v rámci problematiky ochrany ŽP

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání se zaměřením na ekologii
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti PODMÍNKOU
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědný přístup
  • znalost anglického jazyka na pokročilé komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • závodní stravování, sick days
  • služební notebook a telefon
  • slevy na produkty společnosti
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce EKOLOG PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3154798   Datum zveřejnění: 8.8.2017