Naceňovač výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 31.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zaměřen/a technickým směrem a baví Vás pracovat s čísly? Pojďte pracovat jako naceňovač do strojírenské zahraniční firmy!

NACEŇOVAČ VÝROBY

Náplň práce

  • Tvorba konceptů výroby
  • Příprava nabídek a kalkulací pro zákazníka
  • Navrhování časového plánu pro výrobu jednotlivých dílů
  • Komunikace se zákazníky a výrobou

Požadujeme

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost práce s výkresovou dokumentací
  • Německý jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Praxe technologa výhodou

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
  • 13. plat
  • Náborový příspěvek 10. 000 Kč
  • Firemní školka
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na dojíždění

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.8.2017 (zbývá ještě 13 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Moravcová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3156342   Datum zveřejnění: 10.8.2017