Programátor C# (35.000 - 60.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je programování něco, co Vás baví a chcete se v něm dále rozvíjet? Máte zkušenosti s programováním v C#? Láká Vás práce, kde budete moci využít svou kreativitu a dobré nápady?

Pokud je Vaše odpověď ANO, pak hledáme právě Vás!

PROGRAMÁTOR C#

Náplň práce

  • Vývoj a integrace zabezpečovacích systému
  • Spolupráce na návrhu a systémové analýze procesů
  • Spolupráce na komplexním návrhu technických řešení projektů (SW i HW a jejich interakce)
  • Programování, testování a nasazení vyvíjených či integrovaných aplikací u zákazníků

Požadujeme

  • Zkušenosti s programováním v C#
  • Znalost práce s MSSQL
  • Zkušenosti s WPF a WCF výhodou
  • Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Školení a odborný růst
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Hanková
Tel.: +420773799242
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3157436   Datum zveřejnění: 11.8.2017