Vedoucí konstrukce - Olomoucko - 40.000,-Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: práce na Olomoucku, Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 30000 - 40000 Kč/měsíc
  • Termín nástupu: 01.06.2011
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti? Chcete využít a rozvíjet své znalosti AutoCAD, Inventor a mluvíte anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás!

Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ KONSTRUKCE - OLOMOUCKO - 40.000 KČ

Náplň práce

  • konstrukční řešení zadaných projektů v oblasti strojírenské výroby
  • zpracování výkresové dokumentace
  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • kalkulace cen a nákladů
  • komunikace se zákazníkem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenské zaměření)
  • praxi na podobné pozici
  • znalost dynamických systémů velkou výhodou
  • znalost AutoCAD, Inventor, případně jiných konstrukčních programů
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zkušenost s vedením lidí
  • flexibilitu a odolnost proti stresu

Nabízíme

  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost zaučení v zahraničí a další vzdělávání
  • možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • zodpovědnost za vedení jednotlivých projektů

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici VEDOUCÍ KONSTRUKCE - OLOMOUCKO - 40.000,-KČ? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 966623   Datum zveřejnění: 13.9.2016