Pracovník elektrovýroby

Advantech B+B SmartWorx s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sokolská 71, 562 04 Ústí nad Orlicí, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (82121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Advantech B+B SmartWorx s.r.o., IČ 24148661
Pracoviště:Sokolská 71, Kerhartice, 562 04 Ústí nad Orlicí 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní pracovní činnosti:

výroba routerů (M2M)
montáž elektrovýrobků

Od Vás potřebujeme:

elektrotechnické vzdělání nebo prokazatelnou praxi
kvalifikaci dle vyhlášky 50/1978 Sb. alespoň § 6 podmínkou
manuální zručnost
uživatelskou znalost práce na PC (Windows, MS office)
zodpovědný přístup k práci
týmového ducha

Nabízíme Vám:

jednosměnný provoz, práci na HPP
motivující finanční ohodnocení
odborného růstu
zaměstnanecké výhody (stravenky, káva zdarma, telefon i pro soukr. volání, firemní akce, odměny k výročím, Vánoční dárky aj.)

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11828430746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou