Front-end developer - nástupní plat až 50 000 Kč

Advice Corporation s.r.o.

Místo práce
V kolkovně 3, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním úkolem je rozvoj uživatelského rozhraní backendové aplikace a především mobilního klienta, který s backendem intenzivně komunikuje. V obou případech jde o tlustého klienta, který obsahuje velké množství Rich UI prvků i logiky (např. dynamické sestavování formulářů, filtrování a řazení na frontendu).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na zajímavých projektech
- Bezprostřední vliv na výsledek a úspěšnost projektu
- Přátelský tým spolupracovníků ve stabilní firmě
- Flexibilní pracovní doba
- Práce v Praze/Nymburce
- Nástup možný od ihned
- Práce na plný úvazek

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

HTML - Pokročilý
JavaScript - Expert
CSS - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výhodou:
- zkušenost s vývojem hybridních mobilních aplikací je VELKOU
- cit pro grafiku
- práce s GIT repositářem
- Bootstrap
- práce s Photoshopem
- zkušenosti s návhrem UX
- zkušenost s vývojem nativních mobilních aplikací (iOS, Android)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Advice Corporation s. r. o. vznikla v roce 2010 za účelem nabízet komplexní služby v oblasti vývoje software. V rámci utváření společnosti se zaměření postupem času přesunulo na vývoj mobilních a webových aplikací a to od těch nejjednodušších, po komplexní aplikace včetně napojení na stávající systémy zákazníka, databáze a jiné externí služby.
ID: 2095608  Datum zveřejnění: 24.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 45000 Kč/měsíc