Advokátní koncipient/-ka

Advokátní kancelář Mgr. Jana Luštíková (MPSV)

Místo práce
Střelecká 574, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Advokátní koncipienti (26113)

Pracoviště a kontakty

Firma:Advokátní kancelář Mgr. JANA LUŠTÍKOVÁ, IČ 72566787
Pracoviště:Střelecká 574/13, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou
- Zabýváme právem občanským, obchodním i trestním, významnou část naší agendy tvoří činnost insolvenčního správce. Je toho hodně a víme, že to není snadné, rozhodně se ale nebudete nudit a hodně se toho naučíte. Hledáme někoho, kdo má právo rád alespoň tak jako my, komu záleží na výsledku a dokáže se zapálit pro společnou věc.
- Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda, aktivní přístup k práci i dalšímu vzdělávání, loajalitu a spolehlivost, ŘP sk. B - aktivní řidič/-ka
- Nabízíme zajímavou a samostatnou práci, možnost profesního růstu i následné trvalé spolupráce
- Pokud Vám naše nabídka zaujala, životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: [email protected].

Poslední změna:2016-12-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11809360740

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič/-ka