Kosmetická poradkyně/prodavačka - letiště

Aelia Czech Republic s.r.o.

Místo práce
letiště Václava Havla, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme nové kolegy/ně na pozici

Beauty Consultant (Prodavač specialista - parfémy) pro značky:

Armani perfumes & designers brands (Ralph Lauren, Cacharel, Diesel, Victor and Rolf)

Hlavní náplň práce

Skvělý zákaznický servis a aktivní prodej
Merchandising
Přímá komunikace se zahraničními zástupci značky
Účast na promo akcích, testovacích a marketingových kampaních značky
Přispívání k hladkému chodu prodejny (příjem zboží, vybalování,…)
Účast na inventurách
Objednávky testerů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pro vybrané značky školení i v zahraničí
Denní využití cizích jazyků
Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
Mezinárodní prostředí, atraktivní lokalita (letiště Václava Havla)
Práce v příjemném kolektivu
Odborná školení a zaučení
Odpovídající plat na základě zkušeností a motivační bonus dle výsledků
Nástup: ihned (nebo dle domluvy)

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete motivační dopis a životopis s fotografií.
V případě, že Vás nebudeme kontaktovat během 3 týdnů, vybrali jsme si jiného kandidáta, který lépe odpovídá našim požadavkům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Prodejní zkušenosti, znalosti v oblasti parfémů a kosmetiky
Talent a nadšení pro prodej a zákaznický servis
Dobré komunikační a prezentační dovednosti
Český a anglický jazyk podmínkou
Ruský jazyk výhodou
Ochota se dále učit a profesně rozvíjet
Zájem o multikulturní prostředí
Reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Aelia Czech Republic je klíčovým hráčem v oblasti travel retail v České republice. Na letištích v Praze, Ostravě a Karlových Varech provozuje celkem 20 duty free prodejen s luxusními parfémy, kosmetikou, alkoholem, cukrovinkami, tabákem, módou a doplňky. Společnost rovněž zajištuje palubní prodej pro České Aerolinie.
ID: 2010792  Datum zveřejnění: 11.2.2015