Konstruktér - stavební a průmyslové ocelové konstrukce

AEROLUX, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
471 24 Noviny pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-13
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:AEROLUX, s.r.o., IČ 25031945
Pracoviště:AEROLUX, s.r.o. - Průmyslový areál Luhov, Průmyslový areál Luhov Noviny pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-13
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma AEROLUX s.r.o. příjme do hlavního pracovního poměru konstruktéra - požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, znalost čtení stavebních a strojních výkresů podmínkou, výhodou je krátká praxe v konstrukční kanceláři se zaměřením nejlépe na ocelové konstrukce, znalost programu Inventor, AutoCAD, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, časovou flexibilitu, ŘP sk. B, loajalitu k firmě, vhodné i pro absolventa.

Nabízíme:
• fixní plat + měsíční odměny
• příspěvek na závodní stravování
• příspěvěk na penzijní pojištění
• zajímavé finanční ohodnocení
Pracovní doba jednosměnná v lokalitě Noviny pod Ralskem - Luhov.
Své životopisy zasílejte na email [email protected] nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle 725 833 219.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12047360716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B