Projektový manažer/ka - vedení montáží kovových konstrukcí

AEROLUX, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
471 24 Noviny pod Ralskem, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-22
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (21412)

Pracoviště a kontakty

Firma:AEROLUX, s.r.o., IČ 25031945
Pracoviště:AEROLUX, s.r.o. - Průmyslový areál Luhov, Průmyslový areál Luhov Noviny pod Ralskem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-22
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na penzijní pojištění
Podnikové stravování
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Firma AEROLUX s.r.o. příjme do hlavního pracovního poměru stavbyvedoucího pro silniční i železniční stavby a montáž ocelových konstrukcí.

Náplň práce
• obor – montáž kovových konstrukcí
• vedení a organizace staveb v rámci ČR a SK
• koordinace subdodavatelů, včetně výběrových řízení
• dohled nad pracovními postupy
• fakturace
• ekonomika svěřených staveb
• nákup materiálu, vedení fakturace
• časový harmonogram prací, vedení stavebního deníku
• jednání s úřady
• kontrola kvality práce
• komunikace se subdodavateli a jejich výběr
• vedení a zpracování dokladů o průběhu stavby
• měsíční fakturace provedených prací
• účast na kontrolních dnech
• zajištění přepravy strojů, techniky
• zodpovědnost za BOZP, PO, ŽP
• příprava a zpracování závěrečné zprávy o jakosti předaného díla

Požadujeme:
• SŠ/SOÚ stavební nebo strojní
• znalost pracovních postupů a technické dokumentace
• organizační schopnosti
• praxe v oboru nutná
• samostatnost
• časovou flexibilitu
• zodpovědnost
• spolehlivost
• odolnost vůči stresu
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, výpis z rejstříku trestů
• kvalifikace OP16, F02 nebo F04 výhodou

Nabízíme:
• zajímavé mzdové podmínky (fixní plat+prémie)
• příspěvek na závodní stravování popř. stravenky
• příspěvek na penzijní pojištění
• nástup možný ihned
• stabilní zázemí v perspektivní firmě

Pracovní doba jednosměnná, ale nerovnoměrná. Zázemí firmy je Novinách pod Ralskem. Pracovní poměr na dobu určitou s trváním 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce. V případě oboustranné spokojenosti smlouva na neurčito.
Své životopisy zasílejte na email [email protected] nebo nás můžete kontaktovat na tel. čísle 725 833 219.

Poslední změna:2017-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12686880746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B