Personalista/ HR generalist

AeskuLab k.s.

Místo práce
Evropská 846/176a, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

-zajišťovat administrativu spojenou s nástupem či odchodem zaměstnance
- zodpovídat za přípravu a aktualizaci pracovních smlouvy, dodatků a mzdových výměrů
- evidovat personální data zaměstnanců a jejich kvalifikační předpoklady
- vést agendu zdravotních prohlídek a spolupracovat s dodavatelskou firmou
- kontrolovat platnost pracovních smluv, komunikovat s vedoucími pracovníky o jejich prodloužení
- připravovat jednoduché statistiky a reporty
- podílet se na zajišťování pravidelných předepsaných školení a na dalších vzdělávacích formách, spravovat e-learning

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní dobu
- stravenky
- jedinečnou příležitost pro seberealizaci
- zázemí silné a perspektivní společnosti s jasnou vizí
- podporu Vašeho profesního vzdělávání a růstu
- důvěru ve vaše schopnosti a samostatné rozhodování

Informace o náboru

Jsme AeskuLab, pomáháme lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost.
Zabýváme se laboratorní diagnostikou v oblasti biochemie, hematologie, imunologie, mikrobiologie, patologie a genetiky.
Do našeho týmu hledáme:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušeného HR generalistu s relevantní praxí min. 2 roky s:

- dobrou orientací v pracovním právu (Zákoník práce, související předpisy)
- excelentní uživatelskou znalostí MS Office, Outlook, VISIO
- zkušenost se zpracováním mezd je výhodou
- osobnost s vysokou mírou pečlivosti a spolehlivosti a s analytickým a detailním uvažováním
- orientace na interního zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme AeskuLab, pomáháme lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost. Zabýváme se laboratorní diagnostikou v oblasti biochemie, hematologie, imunologie, mikrobiologie, patologie a genetiky.
ID: 2744445  Datum zveřejnění: 30.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou