Řidič vzv

AFC Servis DC a.s. (MPSV)

Místo práce
Březová 62, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči vysokozdvižných vozíků (83441)

Pracoviště a kontakty

Firma:AFC Servis DC a.s., IČ 27274691, http://www.afcservisdc.cz
Pracoviště:AFC Servis DC a.s. - 01 (sídlo), Březová 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Březová č.p. 62/137, Děčín III-Staré Město, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Platný průkaz řízení motorových vozíků s praxí min. 2 roky, řidičský průkaz sk."C" nutný, pravidelná
docházka do zaměstnání, morální bezúhonnost, výpis z TR, strojnický průkaz výhodou.

Kontaktní osoba:
Anna Moravcová, tel. 602 166 412, e-mail: [email protected], kontakt osobně na uvedené adrese - přinést s sebou životopis.

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 12733850765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)