Řidič MKD C+E

AGA II., spol. s r.o.

Místo práce
Studentská 622/17, Český Těšín, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
26.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
nad 35000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řízení kamionu v rámci EU

Zaměstnanecké výhody, benefity

- volné víkendy podle dohody
- odpovídající ohodnocení
- plat nad 35000 Kč.
- moderní vozový park tahačů Scania EURO6
- pravidelnou mzdu a zázemí
- průběžná zaškolení
- stravenky

Informace o náboru

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti AGA II s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.
V případě, že pro uvedenou pozici splňujete všechny předpoklady, budeme Vás do 14 dnů kontaktovat s bližšími informacemi. V opačném případě byli upřednostněni kandidáti, kteří lépe splňovali předpoklady pro uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe v řízení alespoň 1 rok
* samostatnost
* flexibilita
* pozitivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGA II, s.r.o. je silná dopravní společnost, která je na trhu více jak 20 let. www.aga2.cz
ID: 3080752  Datum zveřejnění: 26.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nad 35000 Kč