Účetní junior

AGC Flat Glass Czech a.s., člen AGC Group

Místo práce
Sklářská 450, Ústecký kraj, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25800 - 25800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

přímé účtování na hlavní knihu
účtování dohadných položek
účtování investic, majetku,
sestavování účetních a statistických výkazů, finanční reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

výplata 13. a 14. platu
1 týden dovolené nad rámec Zákoníku práce + 3 “Sick Days”
příspěvek na penzijní a životní připojištění
příspěvek na závodní stravování
Cafeteria systém

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie, finanční řízení podniku, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ochota učit se nové věci, schopnost týmové spolupráce, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGC Glass Europe S.A. se sídlem v belgickém Bruselu vyvíjí, vyrábí, zpracovává a dodává ploché sklo pro stavebnictví (vnější fasády a dekorativní sklo do interiérů), automobilový průmysl (nová a náhradní autoskla) a solární průmysl. Společnost je evropskou pobočkou skupiny Asahi Glass Company (Japonsko), největšího výrobce plochého skla na světě.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2243234  Datum zveřejnění: 4.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25800 - 25800 Kč/měsíc