Primář/ka neurologie

AGEL a.s.

Místo práce
Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• diagnostika stavů nervové soustavy
• provádění měření a laboratorních vyšetření
• aplikace léčebných postupů
• spolupráce s neurochirurgem
• provádění zobrazovacích vyšetření (rentgen, CT, magnetická resonance)
• vedení zdravotní dokumentace
• vedení neurologického oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Služební automobil, mobilní telefon, notebook, příspěvek na životní pojištění a rekreaci dětí,
• Týden dovolené navíc,
• příspěvek na stravování.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

• specializovaná způsobilost v oboru neurologie dle zák. č. 95/2004 Sb., podmínkou,
• praxe v oboru neurologie po získání specializované způsobilosti min. 5 let,
• schopnost aktivního, samostatného jednání,
• vstřícné chování a vystupování,
• manažerské zkušenosti výhodou,
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Medicína, neurologie

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost zvládat krizové a zátěžové situace.
Analytické myšlení.
Pečlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 1843634  Datum zveřejnění: 22.8.2014