Manažer/ka pro marketing a PR

AGEL a.s.

Místo práce
KTR Servis s.r.o. Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řízení marketingové komunikace v přidělených společnostech,
• spolupráce při vypracování marketingové strategie,
• tvorba marketingového plánu a rozpočtu společnosti,
• práce na marketingových produktech společnosti,
• součinnost při obchodních aktivitách společnosti,
• organizace konferencí a firemních akcí,
• spolupráce s PR oddělením,
• spolupráce na tvorbě firemního časopisu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zajímavou a náročnou práci v nadstandardním a stabilním podnikatelském prostředí s vysokým potenciálem rozvoje,
• práci v přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí,
• možnost podílet se na vývoji naší společnosti,
• finanční ohodnocení odpovídající znalostem, zkušenostem a přínosu pro společnost, benefity a výkonové bonusy.

Informace o náboru

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 15. 4. 2015.
Vyhlašovatel si vyhrazuje toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit nebo pozici neobsadit.

PŘIHLÁŠKY vč. PROFESNÍHO ŽIVOTOPISU ZASÍLEJTE NA EMAIL:
[email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

KTR Servis s.r.o. je společnost zajišťující nákup, skladování a prodej zdravotnických prostředků. Je součástí skupiny AGEL. AGEL a.s. je mezinárodní společností zabývající se řízením a poradenskou činností v oblasti zdravotnictví. Skupina AGEL je největším privátním seskupením poskytovatelů zdravotní péče a dalších zdravotnických zařízení ve střední a východní Evropě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing, PR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

Kvalifikační předpoklady:
• VŠ vzdělání,
• praxe v oblasti marketingu, ve zdravotnických nebo farmaceutických společnostech výhodou,
• zkušenosti s prodejem výhodou,
• nutná znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
• komplexní znalost práce na PC na vysoké úrovni.
Dovednosti:
• aktivní a flexibilní přístup k řešení přidělených úkolů,
• kreativita,
• výborné komunikační dovednosti a profesionální vystupování,
• organizační, komunikační a prezentační dovednosti,
• schopnost a chuť učit se a zvyšovat svou odbornost,
• spolehlivost, samostatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2079943  Datum zveřejnění: 14.4.2015