Pracovník oddělení úhrad a styku se zdravotními pojišťovnami

AGEL a.s.

Nemocnice Český Těšín a.s., Ostravská 783, Český Těšín, PSČ 737 01, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komplexní koordinace a zajištění vykazování a vyúčtování zdravotní péče zdravotním pojišťovnám dle platných právních norem. Sledování úhrad od ZP a plnění ostatních platebních ujednání, včetně regulačních mechanizmů, dle uzavřených smluv se ZP. Samostatné zpracování zdravotní statistiky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
• Týdenní pracovní doba 37,5 hod.
• Možnost dalšího odborného rozvoje a vzdělávání s podporou zaměstnavatele

Platové podmínky:
• Smluvní mzda
Benefity:
• Příspěvek na životní pojištění,
• příspěvek na stravování,
• týden dovolené navíc,

Informace o náboru

Místo pracoviště: Ředitelství - výkonová účtárna Nemocnice Český Těšín a.s.
Kontakt: Jana Kallusova, personalista , [email protected], tel.558769289,
mobil 724 646 336

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nemocnice Český Těšín a.s., člen skupiny Agel, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě. Nemocnice je pilířem zdravotní a sociální péče o občany Města Český Těšín a spádového regionu v oblasti zajišťování zdravotní péče. Klade důraz především na dostupnost, kvalitu a klientský charakter poskytované zdravotní péče.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomické

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kvalifikační předpoklady:
• Minimálně ÚSO s maturitou ekonomického směru
• Zdravotnické vzdělání výhodou.
• Základní povědomí o systému zdravotního pojištění v ČR
• Výborná znalost práce v excelu a wordu

Schopnosti a dovednosti:
• Schopnost samostatné práce
• Logické myšlení
• Ochota dále se vzdělávat
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2192401  Datum zveřejnění: 22.7.2015