Všeobecná sestra - náborový příspěvek

AGEL a.s.

Vítkovická nemocnice a.s.,  Zalužanského 1192/15, 703 84 Ostrava - Vítkovice, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecná sestra poskytuje a zajišťuje ošetřovatelskou péči, jejímž účelem je udržení, podpora a navrácení zdraví a uspokojování biologických, psychických a sociálních potřeb změněných nebo vzniklých v souvislosti s poruchou zdravotního stavu jednotlivců nebo skupin prostřednictvím ošetřovatelského procesu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Pracovní úvazek 1,0 (směnný provoz),
•pracovní poměr na dobu neurčitou,
•náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč (vybrané odd.),
•široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, jako např. příspěvek na životní pojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dětský tábor, poskytování rekondičně-léčebných pobytů, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny a spoustu dalšího.
•firemní mateřská školka.
•nabízíme pomoc při administrativě spojené s uznáním kvalifikace pro zahraniční kandidáty.

Informace o náboru

Bližší informace na kontaktech:
Xenie Gašparová, manažerka ošetřovatelské péče, tel: 595 633 024, mob.: 724 255 338, e-mail: [email protected]
Silvie Chlebišová, sekretariát ošetřovatelské péče, tel: 595 633 085, mob.: 724 649 940, e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Vítkovická nemocnice a.s. poskytuje základní i vysoce odbornou péči. Díky specializovaným pracovištím jako jsou Iktové centrum, Centrum péče o zažívací trakt, Vaskulární centrum, Centrum péče o matku a dítě, Chirurgické oddělení a Mamologické centrum zaujímá významné místo mezi zdravotnickými zařízeními nejen v Moravskoslezském kraji. Nelze opomenout další oddělení nemocnice, která zajišťují komplexnost a bezpečné prostředí pro pacienty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Všeobecná sestra

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•odborná způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb.,
•specializovaná způsobilost výhodou,
•schopnost aktivního, samostatného jednání,
•vstřícné chování a vystupování,
•pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2578211  Datum zveřejnění: 25.5.2016