Účetní

AGEL a.s.

Místo práce
Jesenická nemocnice, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní agenda pro Jesenickou nemocnici

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
•5 týdnů řádné dovolené,
•příspěvek na stravování v zaměstnanecké jídelně,
•příspěvek na dětskou rekreaci pořádanou skupinou Agel ve spolupráci s odborovými organizacemi,
•možnost dalšího sebevzdělávání
•věrnostní odměny a další.

Informace o náboru

Bližší informace na: Hana Greplová, finanční účetní, tel.: +420 602 536 237 , [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Jesenická nemocnice je největší lůžkové zařízení v okrese Jeseník. Její sídlo se nachází přímo ve městě Jeseník, v srdci krásné krajiny pohoří Hrubého Jeseníku. Kromě lůžkové péče poskytuje nemocnice také ambulantní odbornou péči, včetně péče stomatologické a služby praktického lékaře v Jeseníku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Účetnictví, ekonomika

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•minimálně SŠ ekonomického zaměření,
•znalost zákona o účetnictví a daňových zákonů,
•znalost Microsoft Office - Word a zejména Excel,
•znalost účetních postupů, zatřiďování majetku,
•praxe v oboru 3 roky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 2578225  Datum zveřejnění: 25.5.2016