Java programátor

agentes IT s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

"Tak zase koukám na nové tasky pro release a už mě to fakt nebaví. Na té krabici tu dělám snad od jejího začátku a už se nikam odborně neposouvám. Jenom údržba, fakt pro lamy."

Chceš to změnit?? Pojď dělat co Tě baví do továrny na sny do agentes IT, s.r.o.

- Nové technologie (iOS, Android, Grails)
- Dynamický tým odborníků
- Kariérní a odborný růst

Náplň práce
• implementace komponent informačních systémů na bázi technologií Javy, J2EE, Spring, Hibernate, Groovy on Rails
• úprava stávajících systémů,
• technický redesign systémů,
• práce se standardními relačními databázemi a persistentními frameworky,
• návrh informačních systémů,
• návrh datových modelů,
• optimalizace databázových dotazů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci ve SW-vývoji pro tuzemské a zahraniční společnosti s využitím nejmodernějších SW-nástrojů,
• pružnou pracovní dobu,
• systém školení a vzdělávání, možnost profesního a karierního růstu,
• zajímavé platové ohodnocení, standardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, ...),
• příjemné pracovní prostředí,
• mladý dynamický a přátelský kolektiv.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání,
• znalosti programování v Javě, alespoň 3 roky praxe
• znalosti základních principů OOP, relačních databází a SQL,
• základní znalost anglického jazyka (pokročilá znalost výhodou),
• základní znalost německého jazyka výhodou,
• znalosti dalších technologií jsou výhodou, ne však podmínkou (J2EE, Spring, Hibernate, Groovy on Rails, .NET, PHP, Oracle, Db2, C, C++, C#) - uchazeče do technologií zaučíme,
• obecné znalosti kancelářského SW a výpočetní techniky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost agentes IT s.r.o. je českou dceřinou společností agentes Services GmbH se sídlem v Mnichově, SRN.

Společnost agentes je specializovaným dodavatelem software, IT služeb nejen pro finanční domy, ale i pro malé, střední a velké společnosti. Společnost agentes disponuje experty s fundovanými znalostmi problematiky řízení vnitřních procesů firem, kteří doprovázejí speciální projekty od koncepce přes fáze analýzy a návrhu až k realizaci.
Společnost agentes IT s.r.o. se soustřeďuje na odborné oblasti aplikačního vývoje dle nejmodernějších metodik a standardů (např. UML), dále na software a služby pro bankovní domy a obchod s cennými papíry, dále na produkty pro moderní firmy a společnosti s důrazem na optimalizovaný management vnitřních a vnějších procesů a na řízení vztahů se zákazníky.
ID: 1904487  Datum zveřejnění: 21.10.2014