Barmanka - Švajčiarsko

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
januar 2017
Mzdové podmienky (brutto)
3000 - 3300 EUR/mesiac, /3700 CHF brutto mesačne/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera vo Švajčiarsku hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu čašníčka/barmanka.

Čašníčka/ barmanka - pracuje v reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov podľa požiadaviek F&B manažéra danej reštaurácie alebo iného nadriadeného, obsluha hostí v reštaurácii, bare. Potrebné je vzdelanie v danom obore alebo nadobudnuté praktické skúsenosti.
- práca 5 dni v týždni, 2 dni voľna týždenne

- ubytovanie priamo v budove, kde sa nachádza reštaurácia
- bezplatné stravovanie priamo v budove, kde sa nachádza reštaurácia
- zabezpečené kompletné zdravotné a sociálne poistenie

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, je potrebné zaregistrovať sa v on-line databáze na www.prostaff.sk vyplnením registračného formuláru.
Po registrácii nás kontaktujte na email : [email protected] .
Registrácia je bezplatná.
Podmienkou na zaradenie do výberového konania je aktívna znalosť nemeckého jazyka, vzdelanie alebo prax v kaviarni
Oslovení budú len kandidáti, ktorí vyhovujú požiadavkám zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Zahraničný partner vo Švajčiarsku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Absolvent hotelovej akadémie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1572305  Datum zveřejnění: 4.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3000 - 3300 EUR/mesiac, /3700 CHF brutto mesačne/