Animátori počas leta - v Čechách aj na Slovensku

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Aqualand Moriavia, Slovensko, Brno - venkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.6.2015
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 450 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AHOJ, POKUD JEŠTĚ NEMÁŠ BRIGÁDU NA LÉTO, TAK PŘIJĎ NA CASTING
DOPLŇUJEME ANIMAČNÍ TÝM PRO AQUALAND MORAVIA:

Casting proběhne 25.6. od 16:00 na Pivní Burze (Veveří 21, Brno), délka max. 2 hod.

Obsadzujeme tiež pozície na SLOVENSKU:
Do slovenskych aquaparkov a hotelov potrebujeme doplniť animátorov – chalanov, a to:

- 1 športový animátor Aquapark Senec,
- 1 detský animátor do hotela vo Vysokých Tatrách.

AQUALAND MORAVIA:
ANIMÁTOR KLUK
- pouze člověk z okolí (JM), ubytování nezabezpečujeme
- odměna 450 €/měsíc + proplacené cestovní náklady a obědy
- práce od 27.6. do 31.8. (podmínkou celá doba, nebo alespoň měsíc naráz)
- pracuje se 6 dní + den volna
- hlásit se mohou i dívky, ale víc potřebujeme chlapce

ANIMÁTORKA
- podmínkou plynulá čeština
- zabezpečené ubytování a plná penze
- odměna 450 €/měsíc
- práce od 27.6 do 31.8. (podmínkou celá doba)
- ideálně taneční zkušenosti

SLOVENSKO:
- práca ako animátor
- organizovanie animačných aktivít typu /aquagym, petanq, lukostreľba, športové turnaje, tanečné lekcie a pod./
- praca v 4 clennom animacnom time

PODMIENKY:
- plat 400€/ mesacne
- strava 3 krat denne je zabezpecena
- pracuje sa 6 dni v tyzdni 1 den volna
- nastup 26.6.2015
- podmienka je byt k dispozicii minimalne na 2 mesiace.
- animator do hotela vo Vysokych Tatrach ma zabezpcene ubytovanie
- animator do aquaparku nie – idealne ludia z okolia Pezinka, TT, BA, SC.

V pripade zaujmu piste mail na [email protected]

Účast potvrďte na [email protected]

Pokud jste zkušený animátor, nebo dobrý tanečník a nemůžete přijít na casting, napište nám, preferujeme ale osobní účast.

AK MÁTE ZÁUJEM PRACOVAŤ NA SLOVENSKU:
V prípade záujmu píšte mail na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Aqualand Moriavia - Brno
Hotely a aquaparky na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Animátor kluk:
pracuje se 6 dní + den volna

Animátorka:

ANIMÁTOR NA SLOVENSKU:
- podmienka je byť k dispozícii minimálne na 2 mesiace.
- animátor do hotela vo Vysokých Tatrách ma zabezpečene ubytovanie
- animátor do aquaparku nie – ideálne ľudia z okolia Pezinka, TT, BA, SC.

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2154312  Datum zveřejnění: 23.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 400 - 450 EUR/mesiac, + ubytovanie a strava