Kasting animátorov pre letnú sezónu 2017 na Slovensku- 1.-2.4. 2017

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún, júl, august 2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 425 Eur / mesiac+ ubytovanie a strava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých, energických a usmievavých ľudí. Našou podmienkou je byť k dispozícii celé 2 mesiace (JÚL a AUGUST). Pre aquaparky skôr tanečných animátorov a pre hoteli skôr detských animátorov. Animátori sa môžu na sezónu pripraviť počas platených brigád - víkendových animácií alebo jednodňových akciách

Terminy kástingov:
1.4.2017 Hotel Bratislava /10:00, registrácia od 9:30
2.4.2017 Aquacity Poprad/10:00 registrácia od 9:30

ANIMÁTOR:
- pracuje v hoteli, kde je súčasťou animačného tímu a pod vedením šefanimátora pripravuje a realizuje rôzne aktivity pre dovolenkárov
- zapája sa do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
- organizuje športové aktivity v priebehu dňa (šípky, volejbal, stolný tenis, biliard, vodná gymnastika a pod.)
- organizuje program pre deti v rámci Mini Clubu, na pláži pri bazéne, diskotéky pre deti a pod.

Odmeny sú netto a animátori majú plnú penziu a ubytovanie ZDARMA
425€ - animátor bez skúseností
460€ až 530€ - skúsený animátor
Od 550€ - šéfanimátor – závisí od počtu animátorov v tíme

- neplatíte sprostredkovateľský poplatok
- strava a ubytovanie sú ZDARMA
- pracuje sa v 3 a viac člennom animačnom tíme

Na kásting si prines pohodlné oblečenie a 1x vytlačený registračný formulár zo stránky www.prostaff.sk

Svoju účasť potvrď mailom na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2456709  Datum zveřejnění: 23.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 425 Eur / mesiac+ ubytovanie a strava